LEDD500700C+M verwys na 'n dubbelkoepel-LED-operasiekamerlig.
Ingeboude kamerastelsel en eksterne hangende monitor kan vir opleidingsdoeleindes gebruik word. Dit maak monitering en opname van bedrywighede moontlik.
■ abdominale/algemene chirurgie
■ ginekologie
■ hart-/vaskulêre/torakale chirurgie
■ neurochirurgie
■ ortopedie
■ traumatologie / noodkamer
■ urologie / TURP
■ ent/ Oftalmologie
■ endoskopie Angiografie
1. Kamerastelsel
Ingeboude kamera, geen nodig om dit met 'n ander stel arms op te hang nie.
2. Hierdie operasiekamerlig neem beelde vinnig vas en lewer dit teen hoë spoed en hoë gehalte. Danksy 10X optiese zoom kan die beelde vanuit elke hoek besigtig word.
3. Hierdie operasiekamerlig kan ook die operasie opneem. Dit kan vir opleidings- en studiedoeleindes gebruik word.
Monitorstelsel
1. Deur die operasie uit te saai, kan die LEDD500700C+M operasiekamerlig die kliniekpersoneel toelaat om jou vordering te volg sonder om die steriele veld te breek.
2. Operasiesaallig met ingeboude kamera en monitor bied nog 'n bo-aansig van die chirurgiese kop sodat u chirurgiese span chirurgiese prosedures wêreldwyd kan deel.
Parameters:
| Kamera | |
| Resolusie | 210 megapixel 1920 (H) x 1080 (V) |
| Kommunikasiemodus | RS232 |
| Kommunikasieprotokolle | HITACHI / SONY VISCA |
| Verbinder | LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) verenigbaarheid 110/LVDS 30P |
| Sensortipe | 1/2.9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Skandeermodus | Progressiewe skandering |
| Dag-en-nag-stelsel | Kleur/swart en wit/outomaties |
| Minimum beligting | kleur: 0.1Lux swart en wit: 0.01Lux |
| Sinchronisasiemodus | inter-sinchronisasie |
| Video-uitvoer | digitale sein |
| SNR | ≥50dB (AGC AF) |
| Lens | |
| IRCUT | IRCUT dubbelfilter outomatiese skakeling |
| Optiese lense | 10X f=5mm~50mm |
| veldhoek | H:51.8°(W)~5.86°(D) V:39.1°(W)~4.4°(D) |
| Funksie | |
| blootstellingsmodus | A/M |
| witbalans | Outomaties |
| Fokusmodus | A/M |
| beheer verkry | A/M |
| Prenteffek | Outomaties/kleur/swart en wit/negatief |
| spieëlfunksie | Ondersteuning (horisontale spieël + vertikale spieël) |
| beeld-oordragte | Ondersteuning |
| Wye Dinamiese | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| elektroniese sluiter | 1/30s~1/10 000s |
| kontrasverhouding | Verstelbaar |
| versadiging | Verstelbaar |
| Anti-mis funksie | Ondersteuning |
| Marginaal | Ondersteuning |
| Generiese spesifikasie | |
| Afmetings | 38.6 (B) * 41 (H) * 64.6 (L) mm |
| Werktemperatuur/humiditeit | ﹣10℃~50 ℃, 10% RH ~60% RH |
| Bergingstemperatuur/humiditeit | ﹣20℃~60 ℃, 10% RH ~80% RH |
| kragtoevoer | GS 12V ± 10% |
| kragverbruik | 3.5W MAKS |
| Netto gewig | 110g |
Monitor
| Hoofparameter | |
| Skermgrootte | 21.5' |
| Agterligmodus | LED |
| Vertoonarea | 475.2mm(B)×267.3mm(H) |
| Aspekverhouding | 16:9 |
| Maksimum Resolusie | 1920×1080 |
| Skermkleur | 16.7 miljoen |
| Pixel Pitch | 0.2475(H)×0.2475(V) |
| Luminansie | 300cd/㎡ |
| Beeldkontras | 1500:1 |
| Kykhoek | 850/850/750/650 |
| Reaksietyd | 8MS |
| Veldfrekwensie | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Invoer en uitvoer | |
| SDI-IN | 1 |
| SDI UIT | 1 |
| AV-IN | 22(2×BNC) |
| AV-UIT | 1 |
| S-VIDEO | 1 |
| VGA-invoer | 1 |
| HDMI-invoer | 1 |
| YPbPr/YCbCr-invoer | 3(3×BNC) |
| RS232-invoer (opsioneel) | 1 |
| Oudio-invoer | 1 |
| Oudio-uitvoer | 1 |
| Kleurstelsel | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Taal | Chinees/Engels/Frans/Duits/Italiaans/Spaans/ |
| Kragtoevoer | |
| Krag | GS 12V,50/60Hz |
| Pmaks | 35W-55W |
| Bystandkrag | 5W |