TDG-1 Elektriese operasietafel het vyf hoofaksiegroepe: elektriese verstelbare bedoppervlakverhoging, vorentoe en agtertoe kantel, links en regs kantel, rugplaatverhoging en rem.
Die pragtige voorkoms, romp, basis, hefkolom en syrelings van hierdie elektriese bedryfstelsel is almal gemaak van hoëgehalte vlekvrye staal, met hoë afwerking, korrosiebestandheid en hoë meganiese sterkte.
Verstel verskeie posisies van die elektriese bedieningstafel intelligent, met eenknoppiebeheer. Dit gebruik LINAK elektriese aandrywer, wat stil, presies en lae onderhoudskoste is. Groot wielontwerp, stil en anti-seismiese dekompressie.
Hierdie elektriese operasietafel is geskik vir verskeie chirurgie, soos abdominale chirurgie, verloskunde, ginekologie, KNO, urologie, anoreksie en ortopedie, ens.
1.AhoekigAaanpassingswmetGas Sspring
Beide die agterplaat- en die beenplaatgewrigte van die TDG-1 elektriese operasietafel is toegerus met gasveer-silinderondersteuningsstrukture, wat verskeie verstellings sagkens, stil en vibrasievry maak, terwyl dit die gewrigstruktuur effektief beskerm en verhoed dat die pasiënt val.
2.LINAK Elektriese Lineêre Aktuator
Die gebruik van elektriese stootstang elimineer die behoefte vir mediese personeel om die posisie van die operasietafel handmatig te beheer. Slegs die afstandbeheerder hoef vasgehou te word, maklik en arbeidsbesparend. In vergelyking met die na-verkope onderhoud van die hidrouliese operasietafel, verminder die elektriese operasietafel ook die na-verkope onderhoudskoste aansienlik. Tydens die aanpassingsproses kan die elektriese stootstang meer akkuraat geposisioneer word, en die aanpassingsproses is uiters stil.
3. Y-tipe basis
Die bedbasis het 'n Y-vormige ontwerp, wat nie net ooreenstem met die ergonomiese ontwerp nie, die stabiliteit van die elektriese operasietafel verbeter, maar ook meer vrye beenruimte vir mediese personeel bied, wat mediese personeel toelaat om die pasiënt nader te benader.
4. Veelsydige Toebehore
Toegerus met skouerbande, polsbande, beenbande en lyfbande om te verseker dat pasiënte onder algemene narkose nie tydens die operasie sal val nie. Die beenplate, armleunings, lyfsteun en beensteun is almal toegerus met geheueskuimkussings om die gemak van die operasie en die normale sirkulasie van liggaamsvloeistowwe tydens die operasie te verseker.
5. Lgroter wiele ontwerp
Die basis van die meganiese elektriese operasietafel is ontwerp met groot wiele (deursnee≥100 mm), wat buigsaam is om te beweeg. Die wiele styg wanneer hulle rem, die bedbasis is in ferm kontak metdie grond, en die stabiliteit is goed.
6. Ingeboude battery
In geval van kragonderbreking kan die ingeboude battery 50 bewerkings ondersteun.
Pparameters
| ModelItem | TDG-1 Elektriese Bedieningstabel |
| Lengte en Breedte | 2050mm*500mm |
| Hoogte (op en af) | 890mm/ 690mm |
| Kopplaat (Op en Af) | 60°/ 60° |
| Agterplaat (op en af) | 90°/ 17° |
| Beenplaat (Op / Af / Uitwaarts) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omgekeerde Trendelenburg | 25°/ 11° |
| Laterale kantel (links en regs) | 20°/ 20° |
| Nierbrughoogte | ≥110mm |
| Fleksie/ Refleks | Kombinasie-operasie |
| Beheerpaneel | Opsioneel |
| Elektromotoriese stelsel | Linak |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwensie | 50Hz / 60Hz |
| Kragkompasiteit | 1.0 kW |
| Battery | Ja |
| Matras | Geheue Matras |
| Hoofmateriaal | 304 Vlekvrye Staal |
| Maksimum Laaivermoë | 200 kg |
| Waarborg | 1 Jaar |
Sstandaard Toebehore
| Nee. | Naam | Hoeveelhede |
| 1 | Narkoseskerm | 1 stuk |
| 2 | Liggaamsondersteuning | 1 paar |
| 3 | Armondersteuning | 1 paar |
| 4 | Beenondersteuning | 1 paar |
| 5 | Nierbrughandvatsel | 1 stuk |
| 6 | Matras | 1 Stel |
| 7 | Handafstandsbediening | 1 stuk |
| 8 | Kraglyn | 1 stuk |