1.Ultra-lae posisie
Die minimum hoogte van die oftalmologie-operasietafel kan tot 500 mm verstel word. Die bekende elektromagnetiese aandrywingstelsel is stabiel, betroubaar en geraasvry tydens operasie. Dit is die beste keuse vir oftalmologie- en KNO-chirurgie.
2.Verwyderbare kopplaat
Die verwyderbare kopplaat is maklik om te beheer deur meganiese rat.
Die konkawe ontwerp in die middel van die hoofbordkussing voldoen aan die ergonomiese vereistes.
3. Wye Oppervlak
Die oppervlakwydte kan 550 mm bereik, wat die pasiënt gemakliker daarop laat lê
4. Buigsame voetskakelaar
Die hoek van die agterplaat en beenplaat kan deur die voetskakelaar verstel word, wat gerieflik is vir die dokter om die pasiënt se posisie tydens die oftalmologie-operasie na die mees ideale posisie aan te pas.
5. Blomblaarrem
Meganiese trapremme is vinniger, geriefliker, veiliger en betroubaarder.
6. Opsionele dokterstoel
Die dokterstoel kan die armleunings, rugleunings en sitplekhoogte verstel.
Parameters
| Modelitem | TDG-2 Elektriese Oftalmiese Operasietafel |
| Lengte en Breedte | 2080mm * 550mm |
| Hoogte (op en af) | 700mm / 500mm |
| Kopplaat (Op en Af) | 45°/ 90° |
| Agterplaat (op en af) | 45°/ 20° |
| Beenplaat (op en af) | 45°/ 20° |
| Horisontale gly | 300mm |
| Elektromotoriese stelsel | Jiecang |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwensie | 50Hz / 60Hz |
| Kragkompasiteit | 1.0 kW |
| Battery | Ja |
| Matras | Geheue Matras |
| Hoofmateriaal | 304 Vlekvrye Staal |
| Maksimum Laaivermoë | 200 kg |
| Waarborg | 1 Jaar |
Standaard Toebehore
| Nee. | Naam | Hoeveelhede |
| 1 | Infusiestaaf | 1 Stel |
| 2 | Armbord | 1 Paar |
| 3 | Instrumentbak | 1 Stel |
| 4 | Bevestigingsklamp | 1 Stel |
| 5 | Matras | 1 Stel |
| 6 | Voetskakelaar | 1 Stel |