Die TDY-1 elektriese operasietafel gebruik 'n elektriese stootstangmotor-bedryfstelsel om te verseker dat dit verskeie postuuraanpassings tydens die operasie kan voltooi, insluitend tafeloplig, vorentoe en agtertoe kantel, links en regs kantel, agterplaatvou en translasie.
Hierdie multifunksionele elektriese operasietafel is geskik vir verskeie chirurgie, soos abdominale chirurgie, verloskunde, ginekologie, KNO, urologie, anorektale en ortopedie, ens.
1. Beskikbaar in X-straalskandering
Die PFCC-tafelblad kan gebruik word vir X-straalskandering tydens operasies. Die TDY-1 elektriese operasietafel kan meer as 300 mm verskuif word, wat 'n goeie perspektiefarea vir die C-arm tydens operasie bied, en kan saam met X-straalfilmbokse gebruik word.
2. Opsionele dubbelbeheerstelsel
Die handbeheerder en opsionele paneelkontroles bied dubbele beskerming vir chirurgie.
3. Ingeboude herlaaibare battery
Die TDY-1 elektriese operasietafel is toegerus met 'n hoëprestasie-herlaaibare battery wat aan die behoeftes van 50 operasies kan voldoen. Terselfdertyd het dit 'n wisselstroomtoevoer om elektriese energie te verskaf om maksimum veiligheid te verseker.
4. Ingeboude Nierbrug
Ingeboude lumbale brug, gerieflik vir dokters om gal- en nierchirurgie uit te voer
Parameters
| Modelitem | TDY-1 Elektriese Operasietafel |
| Lengte en Breedte | 2070mm*550mm |
| Hoogte (op en af) | 1000mm/ 700mm |
| Kopplaat (Op en Af) | 45°/ 90° |
| Agterplaat (op en af) | 75°/ 20° |
| Beenplaat (Op / Af / Uitwaarts) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omgekeerde Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Laterale kantel (links en regs) | 15°/ 15° |
| Nierbrughoogte | ≥110mm |
| Horisontale gly | 300mm |
| Fleksie/ Refleks | Kombinasie-operasie |
| X-straalbord | Opsioneel |
| Beheerpaneel | Standaard |
| Elektromotoriese stelsel | Jiecang |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwensie | 50Hz / 60Hz |
| Kragkompasiteit | 1.0 kW |
| Battery | Ja |
| Matras | Geheue Matras |
| Hoofmateriaal | 304 Vlekvrye Staal |
| Maksimum Laaivermoë | 200 kg |
| Waarborg | 1 Jaar |
Standaard Toebehore
| Nee. | Naam | Hoeveelhede |
| 1 | Narkoseskerm | 1 stuk |
| 2 | Liggaamsondersteuning | 1 paar |
| 3 | Armondersteuning | 1 paar |
| 4 | Skouerondersteuning | 1 paar |
| 5 | Beenondersteuning | 1 paar |
| 6 | Voetondersteuning | 1 paar |
| 6 | Nierbrughandvatsel | 1 stuk |
| 7 | Matras | 1 Stel |
| 8 | Bevestigingsklamp | 8 stukke |
| 9 | Lang Bevestigingsklamp | 1 paar |
| 10 | Handafstandsbediening | 1 stuk |
| 11 | Kraglyn | 1 stuk |