Die TDY-2 mobiele operasietafel het 'n volledige 304 vlekvrye staalbed en -kolom, maklik om skoon te maak en besoedelingsbestand.
Die tafeloppervlak is in 5 dele verdeel: kopgedeelte, ruggedeelte, boudgedeelte en twee afneembare beengedeeltes.
Die TDY-2 mobiele operasietafel kan oor 'n afstand van 340 mm getransleer word, wat 'n goeie perspektiefarea vir die C-arm tydens operasie bied, en kan saam met X-straalfilmbokse gebruik word.
Dubbelgewrigte hoofbord, verstelbare beenbord deur gasveer. Gebruik Duitse handelsmerk stil wiele. Daar is ook een-knoppie herstel, een-knoppie knik en anti-knik funksies is opsioneel.
Hierdie multifunksionele elektriese operasietafel is geskik vir verskeie chirurgie, soos abdominale chirurgie, verloskunde, ginekologie, KNO, urologie, anorektale en ortopedie, ens.
1.Dubbelgewrig kopplaat
Die dubbelgewrig-kopplaat van hierdie elektriese operasietafel kan die hoogte van die kopstuk vrylik verstel, wat die pasiënt 'n gemaklike kophoek bied wanneer hy of sy in verskillende posisies operasies uitvoer.
2. Beenplaat kan elektriese beheer of gasveerbeheer wees
Die beenplaat kan deur 'n gasveer beheer word of kan opgegradeer word na elektriese beheer.
3. Opsionele Dubbele Beheerstelsel
Die handbeheerder en opsionele paneelkontroles bied dubbele beskerming vir chirurgie.
4.Groot Wiele
Ingevoerde Duitse TENTE-wiele, slytbestand en stil.
5. Ingeboude herlaaibare battery
Die TDY-2 elektriese operasietafel is toegerus met 'n hoëprestasie-herlaaibare battery wat aan die behoeftes van 50 operasies kan voldoen. Terselfdertyd het dit 'n wisselstroomtoevoer om elektriese energie te verskaf om maksimum veiligheid te verseker.
6.Meer Opsionele Keuse
Opsionele een-knoppie-herstel, positiewe fleksie en omgekeerde fleksiefunksie.
Pparameters:
| ModelItem | TDY -2 Mobiele Elektriese Operasietafel |
| Lengte en Breedte | 2100mm*550mm |
| Hoogte (op en af) | 1000mm/ 700mm |
| Kopplaat (Op en Af) | 45° 90° |
| Agterplaat (op en af) | 90°/ 17° |
| Beenplaat (Op / Af / Uitwaarts) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omgekeerde Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Laterale kantel (links en regs) | 15°/ 15° |
| Nierbrughoogte | ≥110mm |
| Horisontale gly | 345mm |
| Fleksie/ Refleks | Kombinasie-operasie |
| X-straalbord | Opsioneel |
| Beheerpaneel | Standaard |
| Elektromotoriese stelsel | Jiecang |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwensie | 50Hz / 60Hz |
| Kragkompasiteit | 1.0 kW |
| Battery | Ja |
| Matras | Geheue Matras |
| Hoofmateriaal | 304 Vlekvrye Staal |
| Maksimum Laaivermoë | 200 kg |
| Waarborg | 1 Jaar |
Standaard Toebehore
| Nee. | Naam | Hoeveelhede |
| 1 | Narkoseskerm | 1 stuk |
| 2 | Liggaamsondersteuning | 1 paar |
| 3 | Armondersteuning | 1 paar |
| 4 | Skouerondersteuning | 1 paar |
| 5 | Beenondersteuning | 1 paar |
| 6 | Voetondersteuning | 1 paar |
| 6 | Nierbrughandvatsel | 1 stuk |
| 7 | Matras | 1 Stel |
| 8 | Bevestigingsklamp | 8 stukke |
| 9 | Lang Bevestigingsklamp | 1 paar |
| 10 | Handafstandsbediening | 1 stuk |
| 11 | Kraglyn | 1 stuk |