Alle deksels is gemaak van 304 vlekvrye staal, maklik om skoon te maak en te ontsmet.
Hoë ligtransmissieveselmateriaal is geskik vir X-straalgebruik.
Die verbrede matrasontwerp laat pasiënte gemakliker op die operasietafel lê.
Die TDY-G-1 elektrohidrouliese operasietafel gebruik 'n gevorderde hidrouliese beheerstelsel, betroubare elektromagnetiese kleppe en oliepompe van Taiwan, wat stil en stabiele werkverrigting verseker.
1.Uultra-laagPposisie
2. Dubbele gewrigskopplaat
3.Buil-in NierBrif
4. Ingeboude herlaaibare battery
5. Meganiese Remme
| Modelitem | TDY-G-1 Elektries-Hidrouliese OF-tafel |
| Lengte en Breedte | 2080mm * 550mm |
| Hoogte (op en af) | 820mm / 520mm |
| Kopplaat (Op en Af) | 45°/ 90° |
| Agterplaat (op en af) | 80°/ 20° |
| Beenplaat (Op / Af / Uitwaarts) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omgekeerde Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Laterale kantel (links en regs) | 15°/ 15° |
| Nierbrughoogte | 110mm |
| Elektromotoriese stelsel | Chaoger van Taiwan |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwensie | 50Hz / 60Hz |
| Kragkompasiteit | 1.0 kW |
| Battery | Ja |
| Matras | Geheue Matras |
| Hoofmateriaal | 304 Vlekvrye Staal |
| Maksimum Laaivermoë | 200 kg |
| Waarborg | 1 Jaar |
Sstandaard Toebehore
| Nee. | Naam | Hoeveelhede |
| 1 | Narkoseskerm | 1 stuk |
| 2 | Liggaamsondersteuning | 1 paar |
| 3 | Armondersteuning | 1 paar |
| 4 | Skouerondersteuning | 1 paar |
| 5 | Beenondersteuning | 1 paar |
| 6 | Voetondersteuning | 1 paar |
| 7 | Nierbrughandvatsel | 1 stuk |
| 8 | Lang Bevestigingsklamp | 1 paar |
| 9 | Bevestigingsklamp | 8 stukke |
| 10 | Handafstandsbediening | 1 stuk |
| 11 | Kraglyn | 1 stuk |
| 12 | Pedaal | 1 Paar |