Die TDY-Y-1 elektriese hidrouliese operasietafel gebruik elektriese ingevoerde hidrouliese transmissiestruktuur, wat die tradisionele elektriese stootstang-transmissietegnologie vervang.
Die posisie-aanpassing is meer presies, die bewegingspoed is meer eenvormig en stabiel, en die werkverrigting is betroubaar en duursaam.
Die Y-vormige basis verseker stabiliteit en genoeg beenruimte.
Translasiefunksie en deursigtige bedbord, toegerus met C-arm, kan hele liggaam X-straalskandering uitvoer.
Die dubbele beheerstelsel, benewens die handafstandbeheer, is toegerus met 'n kolomnoodbeheerstelsel. Die een-sleutel-herstelfunksie bied die dokter se werkdoeltreffendheid.
Hierdie elektrohidrouliese geïntegreerde operasietafel is geskik vir verskeie chirurgie, soos abdominale chirurgie, verloskunde, ginekologie, KNO, urologie, anorektale en ortopedie, ens.
1.Dubbele Beheerstelsel
Die TDY-Y-1 Elektries-Hidrouliese operasietafel het dubbele beheermetodes, een is 'n bedrade beheerder met 'n outomatiese vlakherstelfunksie met een sleutel. En die ander is 'n kolomnoodbeheerstelsel. Twee stelle onafhanklike bedryfstelsels met dieselfde funksie verseker dat die noodbeheerstelsel steeds betroubaar kan werk wanneer die bedrade beheerder faal, wat die veilige gebruik van die operasietafel verseker.
2. Beskikbaar vir X-straalskandering
Die tafelblad van die elektries-hidrouliese OK-tafel kan X-strale deurlaat, en 'n geleier is aan die onderkant van die tafel geïnstalleer om X-straalfilmbokse te vervoer.
3. Versoenbaar met C-arm
Die elektriese horisontale bewegingsslag is 340 mm, wat akkurate en gerieflike posisioneringsruimte vir die C-arm bied, en die hele liggaam se X-straal kan uitvoer sonder om die pasiënt te beweeg.
4. Herlaaibare batterye
Die TDY-Y-1 Elektries-Hidrouliese chirurgiese operasietafel is toegerus met hoëprestasie-herlaaibare batterye, wat aan die behoeftes van ≥50 operasies kan voldoen, wat verseker dat dit sonder 'n eksterne kragtoevoer werk. Die herlaaibare battery benodig geen onderhoud nie en kan vir 'n lang tyd gebruik word. Terselfdertyd kan WS-krag gebruik word om elektriese energie te verskaf om maksimum veiligheid te verseker.
5.One-knoppieResetFwerking
Die nuwe een-knoppie-herstelfunksie vereenvoudig die ingewikkelde bedrywighede
Parameters
| Modelitem | TDY-Y-1 Elektries-Hidrouliese Operasietafel |
| Lengte en Breedte | 1960 mm * 500 mm |
| Hoogte (op en af) | 1090mm / 690mm |
| Kopplaat (Op en Af) | 60°/ 85°/0° |
| Agterplaat (op en af) | 85°/ 40° |
| Beenplaat (Op / Af / Uitwaarts) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omgekeerde Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Laterale kantel (links en regs) | 18°/ 18° |
| Nierbrughoogte | 100mm |
| Horisontale gly | 340mm |
| Nulposisie | Een knoppie, standaard |
| Fleksie/ Refleks | Kombinasie-operasie |
| X-straalbord | Opsioneel |
| Beheerpaneel | opsioneel |
| Noodstopknoppie | Opsioneel |
| Elektromotoriese stelsel | Chaoger van Taiwan |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwensie | 50Hz / 60Hz |
| Kragkompasiteit | 1.0 kW |
| Battery | Ja |
| Matras | Geheue Matras |
| Hoofmateriaal | 304 Vlekvrye Staal |
| Maksimum Laaivermoë | 200 kg |
| Waarborg | 1 Jaar |
Sstandaard Toebehore
| Nee. | Naam | Hoeveelhede |
| 1 | Narkoseskerm | 1 stuk |
| 2 | Liggaamsondersteuning | 1 paar |
| 3 | Armondersteuning | 1 paar |
| 4 | Skouerondersteuning | 1 paar |
| 5 | Beenondersteuning | 1 paar |
| 6 | Voetplaat | 1 paar |
| 7 | Nierbrughandvatsel | 1 stuk |
| 8 | Matras | 1 Stel |
| 9 | Bevestigingsklamp | 8 stukke |
| 10 | Afstandbeheer | 1 stuk |
| 11 | Kraglyn | 1 stuk |
| 12 | Hidrouliese olie | 1 olieblikkie |