Hierdie elektrohidrouliese operasietafel is in 5 dele verdeel: kopgedeelte, ruggedeelte, boudgedeelte, twee skeibare beengedeeltes.
Hoë ligtransmissieveselmateriaal plus 340 mm horisontale skuif verseker geen blindekol tydens X-straalskandering nie.
Hierdie elektrohidrouliese operasietafel is toegerus met 'n dubbele beheerstelsel om probleemvrye werking te verseker.
Dit kan toegerus word met 'n multifunksionele kopraam en ortopediese traksieraam.
Een-knoppie-herstelfunksie kan die oorspronklike horisontale posisie herstel. Een-knoppie-fleksie en omgekeerde fleksie, elektriese beenbordfunksie, bespaar baie tyd.
Dit is geskik vir verskeie chirurgie, soos abdominale chirurgie, verloskunde, ginekologie, KNO, urologie, anorektale en ortopedie, ens.
1.Langer en wyer tafeloppervlak
Die lengte van die elektrohidrouliese operasietafeloppervlak kan 2180 mm bereik, en die breedte kan 550 mm bereik, wat geskik is vir die behoeftes van sommige spesiale groepe en ook die pasiënt meer gemaklik kan maak.
2. Dubbele Beheerstelsel
Die elektrohidrouliese operasietafel is toegerus met 'n dubbele hoofbeheer-/hulpbeheerstelsel om probleemvrye werking te verseker.
3.Flex & Re-flex & Een knoppie Herstel
Een-knoppie-herstelfunksie, kan die oorspronklike horisontale posisie herstel, een-sleutel-fleksie en omgekeerde fleksie
4. Opsionele elektriese aangepaste beenplaat
Die inprop-modulêre ontwerp van die beenplaat kan die beenplaat elektries verstel, wat die tyd van die aanpassing van die posisie aansienlik bespaar.
5. Ingeboude herlaaibare battery
Die TDY-Y-2 elektriese-hidrouliese operasietafel is toegerus met 'n hoëprestasie-herlaaibare battery, wat aan die behoeftes van 50 operasies kan voldoen. Terselfdertyd het dit 'n WS-kragtoevoer om elektriese energie te verskaf om maksimum veiligheid te verseker.
Pparameters
| ModelItem | TDY-Y-2 Elektro-hidrouliese Operasietafel |
| Lengte en Breedte | 2160mm*550mm |
| Hoogte (op en af) | 1100mm/ 690mm |
| Kopplaat (Op en Af) | 18° 45° |
| Agterplaat (op en af) | 85°/ 40° |
| Beenplaat (Op / Af / Uitwaarts) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omgekeerde Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Laterale kantel (links en regs) | 18°/ 18° |
| Nierbrughoogte | 100mm |
| Horisontale gly | 340mm |
| Nulposisie | Een knoppie, standaard |
| Fleksie/ Refleks | Kombinasie-operasie |
| X-straalbord | Opsioneel |
| Beheerpaneel | Standaard |
| Noodstopknoppie | Standaard |
| Elektromotoriese stelsel | Chaoger van Taiwan |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwensie | 50Hz / 60Hz |
| Kragkompasiteit | 1.0 kW |
| Battery | Ja |
| Matras | Geheue Matras |
| Hoofmateriaal | 304 Vlekvrye Staal |
| Maksimum Laaivermoë | 200 kg |
| Waarborg | 1 Jaar |
Abykomstighede
| Nee. | Naam | Hoeveelhede |
| 1 | Narkoseskerm | 1 stuk |
| 2 | Liggaamsondersteuning | 1 paar |
| 3 | Armondersteuning | 1 paar |
| 4 | Skouerondersteuning | 1 paar |
| 5 | Beenondersteuning | 1 paar |
| 6 | Nierbrughandvatsel | 1 stuk |
| 7 | Matras | 1 Stel |
| 8 | Bevestigingsklamp | 8 stukke |
| 9 | Lang Bevestigingsklamp | 1 paar |
| 10 | Afstandbeheer | 1 stuk |
| 11 | Kraglyn | 1 stuk |
| 12 | Hidrouliese olie | 1 olieblikkie |