TF Hidrouliese ginekologie-operasietafel, die romp, kolom en basis is almal van vlekvrye staal gemaak, met hoë meganiese sterkte, korrosiebestandheid, en is bevorderlik vir skoonmaak en ontsmetting.
Hierdie hidrouliese ginekologie-operasietafel word standaard voorsien met 'n skouersteun, skouerband, handvatsel, beensteun en pedale, 'n vuilbak met sif, en 'n opsionele ginekologiese ondersoeklig.
Die hoogte van die hidrouliese ginekologie-operasietafel kan met pedale verstel word, en die kanteling van die bed kan verstel word deur die handvatsel te skud.
Wanneer die rem getrap word, word die vaste basis aan die onderkant van die bed verlaag, wat die kontakarea met die grond vergroot en die stabiliteit van die bed verseker.
Dit word wyd gebruik vir ginekologie, verloskunde, urologie en anorektale chirurgie.
1. Vlekvrye staalmateriaal
Die hoofliggaam, syrelings, hefkolom en basis van die hidrouliese ginekologie-operasietafel is gemaak van hoë kwaliteit 304 vlekvrye staal, met hoë meganiese sterkte, korrosiebestandheid en maklike skoonmaak.
2. Breë tafeloppervlak
Die breedte van die hidrouliese ginekologie-operasietafeloppervlak kan 600 mm bereik, wat baie vriendelik is vir mense van 'n spesifieke liggaamsoort en gemak verbeter.
3. Veelsydige Toebehore
Benewens die standaard skouersteun, is skouerbande, handvatsels, beensteune, beenpedale, afvalbak en ginekologiese ondersoeklig ook opsioneel beskikbaar.
4. Unieke vaste voet
Die unieke vaste voet van die operasietafel vergroot die kontakarea met die grond en verseker die stabiliteit van die hidrouliese ginekologie.
Parameters
| Modelitem | TF Hidrouliese Ginekologie Operasietafel |
| Lengte en Breedte | 1800mm * 600mm |
| Hoogte (op en af) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Omgekeerde Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Agterplaat (op en af) | 70°/ 11° |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwensie | 50Hz / 60Hz |
| Matras | Naatlose Matras |
| Hoofmateriaal | 304 Vlekvrye Staal |
| Maksimum Laaivermoë | 145 kg |
| Waarborg | 1 Jaar |
SstandaardToebehore
| Nee. | Naam | Hoeveelhede |
| 1 | Armondersteuning | 1 paar |
| 2 | Hanteer | 1 paar |
| 3 | Beenplaat | 1 stuk |
| 4 | Matras | 1 stel |
| 5 | Afvalkom | 1 stuk |
| 6 | Bevestigingsklamp | 1 Paar |
| 7 | Kniekruk | 1 Paar |
| 8 | Pedaal | 1 Paar |