TS hidrouliese chirurgiese tafel is geskik vir torakale en abdominale chirurgie, KNO, verloskunde en ginekologie, urologie en ortopedie, ens.
Anders as die algemene handmatige operasietafel, gebruik ons 'n hidrouliese hefstelsel en 'n gasveer om die rug- en beenplate te verstel. Maak die verstelproses stil en gerieflik.
Die Y-vormige basis word gebruik om te verseker dat die hidrouliese operasietafel hoër stabiliteit en vrye ruimte het, sodat die mediese personeel die pasiënt op nul afstand kan benader.
Die ontwerp van die groot wiele maak dit ook anti-vibrasie en dekompressie tydens beweging.
1. Gevorderde geheueskuim
Die oppervlakmateriaal van die hidrouliese chirurgiese tafel is vlamvertragend en antistaties. Die gevormde poliuretaan (PU) matras is maklik om skoon te maak en het 'n lang lewensduur.
2. Ingeboude nierbrug.
Steek 'n handvatsel in die ooreenstemmende gat, draai die handvatsel en laat die middelbrug styg of daal na die geskikte posisie, trek dan die handvatsel uit. Vir die TS hidrouliese operasietafel is die hoogte van die middelbrug meer as 100 mm.
3. IngevoerHydraulieseSstelsel
Ingevoerde hidrouliese stelsel uit Amerika maak die beweging van die handbedieningstafel stabiel en vinnig.
4. 'nhoekigAaanpassingswmetGas Sspring
Beide die agterplaat- en die beenplaatgewrigte van die TS-hidrouliese operasietafel is toegerus met gasveer-silinderondersteuningsstrukture, wat verskeie verstellings sagkens, stil en vibrasievry maak, terwyl dit die gewrigstruktuur effektief beskerm en verhoed dat die pasiënt val.
5. Lgroter wiele ontwerp
Die basis van die meganiese hidrouliese operasietafel is ontwerp met groot wiele (deursnee≥100 mm), wat buigsaam is om te beweeg. Die wiele styg wanneer dit rem, die bedbasis is in stewige kontak met die grond, en die stabiliteit is goed.
Pparameters
| Modelitem | TS Hidrouliese Operasietafel |
| Lengte en Breedte | 2050mm*500mm |
| Hoogte (op en af) | 890mm/ 690mm |
| Kopplaat (Op en Af) | 60°/60° |
| Agterplaat (op en af) | 75°/ 15° |
| Beenplaat (Op / Af / Uitwaarts) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omgekeerde Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Laterale kantel (links en regs) | 20°/ 20° |
| Nierbrughoogte | ≥110mm |
| Matras | Geheue Matras |
| Hoofmateriaal | 304 Vlekvrye Staal |
| Maksimum Laaivermoë | 200 kg |
| Waarborg | 1 Jaar |
Sstandaard Toebehore
| Nee. | Naam | Hoeveelhede |
| 1 | Narkoseskerm | 1 Stuk |
| 2 | Liggaamsondersteuning | 1 Paar |
| 3 | Armondersteuning | 1 Paar |
| 4 | Skouersteun | 1 Paar |
| 5 | Kniekruk | 1 Paar |
| 6 | Bevestigingsklamp | 1 Stel |
| 7 | Matras | 1 Stel |
| 8 | Liggaamsband | 1 Stel |