Die FD-G-1 elektriese ginekologiese ondersoektafel gebruik hoësterkte materiale en is korrosiebestand, wat bevorderlik is vir die daaglikse skoonmaak en ontsmetting van die hospitaal.
Die hoogte van die ondersoektafeloppervlak, die hoek van die rugbord en die beenbord kan met die voetskakelaar verstel word.
Die bykomstighede is volledig, en daar is skouerstutte, skouerbande, polsbande, handvatsels, beenstutte en vuilgoedkomme met siwwe as standaard.
Die basis van die ginekologie-ondersoektafel het 'n U-vormige struktuur, wat die voet- en beenbewegingsruimte bied vir die dokter se daaglikse werk.
Hierdie mediese ginekologiese ondersoekbed is nie net geskik vir ginekologiese ondersoeke nie, maar ook vir manlike urologie.
1.Naatlose skuimmatras
Die gietmatras van die elektriese ginekologiese ondersoektafel gebruik die nuutste naatlose skuimtegnologie, wat die gemak vir die pasiënt aansienlik verbeter.
2.Korrosiebestande materiaal
Alle oortreksels van die elektriese ginekologiese ondersoektafel is gemaak van superieure materiale, wat korrosiebestand, maklik om skoon te maak en te ontsmet.
3. Voetskakelaar
Toegerus met 'n voetskakelaar, beheer die verskillende bewegings van die verloskundige ondersoektafel buigsaam.
4.Veelsydige Toebehore
Benewens die standaard skouersteun, is skouerbande, handvatsels, beensteune, beenpedale, afvalbak, ginekologiese ondersoeklig of dokterstoel ook opsioneel beskikbaar.
Parameters
| ModelItem | FD-G-1 Elektriese Ginekologiese Ondersoektafel |
| Lengte en Breedte | 1800mm * 550mm |
| Hoogte (op en af) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Omgekeerde Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Agterplaat (op en af) | 60°/10° |
| Elektromotoriese stelsel | Jiecang |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwensie | 50Hz / 60Hz |
| Kragkompasiteit | 1.0 kW |
| Battery | Ja |
| Matras | Naatlose Matras |
| Hoofmateriaal | ABS |
| Maksimum Laaivermoë | 150 kg |
| Waarborg | 1 Jaar |
SstandaardToebehore
| Nee. | Naam | Hoeveelhede |
| 1 | Armondersteuning | 1 paar |
| 2 | Beenplaat | 1 Stel |
| 3 | Matras | 1 stel |
| 4 | Hanteer | 1 paar |
| 5 | Voetskakelaar | 1 Stel |