Die FD-G-2 veelsydige verloskundige tafel word wyd gebruik vir verloskundige geboorte, ginekologiese ondersoeke en operasies.
Die romp, kolom en basis van die elektriese afleweringstafel is gemaak van 304 vlekvrye staal, wat korrosiebestand en maklik is om skoon te maak.
Die beenplate is afneembaar, wat bevorderlik is vir postoperatiewe herstel.
Dubbele beheerstelsel, nie net deur die handbeheerder nie, maar ook deur die voetskakelaar.
Volledige toebehore, standaard met beensteunweergawe, pedale, vuilbak met filter, en opsionele ginekologiese ondersoeklig.
Die U-vormige basis is nie net bevorderlik vir die stabiliteit van die operasietafel nie, maar bied ook genoeg beenruimte vir die dokter om moegheid te verminder.
1.Dubbele Beheerstelsel
Die handbeheerder en voetskakelaar voer sekondêre beheer uit om die veiligheid van die operasie te verseker en verskeie posisies te verwesenlik.
2. Afneembare Beenplaat
Die afneembare beenplaat van die elektriese kraamtafel vergemaklik postoperatiewe rus en verminder postoperatiewe pyn.
3.304 Vlekvrye Staal
Die hele oortreksel van die ginekologie-operasietafel is gemaak van hoëgehalte 304 vlekvrye staal. Duursaam, maklik om skoon te maak en te ontsmet.
4. U-vormige basis
Die U-vormige basis van die ginekologie-verloskundige tafel vergroot nie net die kontakarea tussen die basis en die grond en maak dit meer stabiel nie, maar bied ook genoeg beenruimte vir die werk van mediese personeel om moegheid te verminder.
5. Veelsydige Toebehore
Benewens die standaard skouersteun, is skouerbande, handvatsels, beensteune, beenpedale, afvalbak en ginekologiese ondersoeklig ook opsioneel beskikbaar.
Pparameters:
| ModelItem | FD-G-2 Elektriese Afleweringstafel |
| Lengte en Breedte | 1880mm*600mm |
| Hoogte (op en af) | 940 mm/ 680 mm |
| Agterplaat (op en af) | 45 °10° |
| Sitplekplaat (op en af) | 20° 9° |
| Beenplaat Uitwaarts | 90° |
| Spanning | 220V/110V |
| Frekwensie | 50Hz / 60Hz |
| Battery | Ja |
| Kragkompasiteit | 1.0 kW |
| Matras | Naatlose Matras |
| Hoofmateriaal | 304 Vlekvrye Staal |
| Maksimum Laaivermoë | 200 kg |
| Waarborg | 1 Jaar |
SstandaardToebehore
| Nee. | Naam | Hoeveelhede |
| 1 | Armondersteuning | 1 paar |
| 2 | Hanteer | 1 paar |
| 3 | Beenplaat | 1 stuk |
| 4 | Matras | 1 stel |
| 5 | Afvalkom | 1 stuk |
| 6 | Bevestigingsklamp | 1 Paar |
| 7 | Kniekruk | 1 Paar |
| 8 | Pedaal | 1 Paar |
| 9 | Handafstandsbediening | 1 stuk |
| 10 | Voetskakelaar | 1 stuk |